Kuidas ettevõte kiiremini kasvama panna?

Kui Sa ei ole rahul oma ettevõtte äritulemustega, siis see koolitus aitab Sul leida võimalused (viisid), kuidas saavutada äritulemuste kiire kasv.

2- päevane treening (9. mai ja 30. mai)
BlissTray konverentsikeskus, Tallinn

Sellel hetkel, kui meeskonda juhtides märkame, et kõik kasvab üle pea ning me ei saavuta soovitud tulemusi on meil juhina 2 varianti. Esimene variant on vajutada gaas põhja ja teha veel pikemaid tööpäevi uskudes, et õigeid asju ja õigesti ning vaja on ainult rohkem tööd teha, et tulemus saavutada. Teine variant on aga korraks hinnata ja otsustada, kas me peaksime põhimõtteliselt muutma seda, kuidas me meeskonda juhime ja meeskondadena koos töötame.

Kas oled tundnud, et soovid meeskonnaga kiiremini tulemusi saavutad? Kas oled mõelnud, et paremate tulemuste saavutamiseks tuleb lahendada väljakutseid harjumuspärasest erineval viisil ja murda välja mugavustsoonist? Kui Sa leiad end ikka ja jälle tegemas samu asju, samal viisil, kuna nii on alati tehtud, siis on see koolitus kindlasti just Sinu jaoks.

Muutuste kiirus ärimaailmas on saavutanud peadpööritava tempo. Pea igas ärivaldkonnas tekib ja kaob ettevõtteid iga kuu. Ellu ei jää mitte suuremad vaid need ettevõtted, mis tahavad ja suudavad kiiresti muutuvas ärikeskkonnas kohaneda. Kahjuks töötab enamus Eesti ettevõtteid põhimõtetel, mis ei anna võimalust kiireks kohanemiseks ja ellu jäämiseks.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Koolituse eesmärk on tutvustada meeskonna ja äri juhtimise uusi põhimõtteid ning pakkuda tööriistu, mis aitavad efektiivsemalt muudatusi juhtida, kiiremini tulemusi saavutada ning tihedas konkurentsis ellu jääda.

Koolitusele on oodatud:

• Erinevate valdkondade ja üksuste juhid
• Arendusjuhid ja personalijuhid, kes soovivad oma ettevõttes juhtimiskvaliteeti tõsta.

Koolituse tulemusena on osaleja:

• sõnastanud 1-2 ettevõtte ja/või isiklikku fookust
• omandanud praktilised tööriistad seatud plaanide elluviimiseks

TEEMAD

  • MIKS ÜLDSE PEAKS JUHTIMISES MIDAGI MUUTMA?

  • KUIDAS VALIDA OLULISIMAID EESMÄRGID JA SELGED SIHID SÕNASTADA?

  • KUIDAS LUUA KESKKKOND, KUS INIMESED PIDEVALT ÕPIVAD JA ARENEVAD?

  • KUIDAS EESMÄRKE TÜKELDADA JA PRIORISEERIDA?

  • KUIDAS MEESKONNAGA SAAVUTADA TULEMUSI ILMA RÖÖPRÄHKLEMISE JA LÄBIPÕLEMISETA?

  • KUIDAS LUUA JA JUHTIDA KIIRESTI KOHANDUVAT JA ÜKSTEIST TOETAVAT MEESKONDA?

KOOLITAJAD

Enn Saar

Enn Saar 22 aastase kogemusega juht, meeskondade treener ja juhtide arengu toetaja. Varasemalt on ta olnud Telia IT ja tootearenduse arendusjuht ning suurklientide halduse juht, Eesti Telekomi juhatuse liige ja arendusjuht, IT Koolituskeskuse OÜ nõukogu esimees, IT Demokeskuse juhatuse liige ning SA Vaata Maailma nõukogu liige. Varem juhtis Enn pikka aega Eesti juhtivat tehnoloogiafirmat Microlink. Kaks viimast aastat on ta keskendunud erinevate ettevõtete meeskondade coachingule.

Monika Prits

Monika Prits on erinevaid tiime, ärivaldkondi ja segmente juhtinud juba pea 20 aastat. Inimeste juhina alustas 2000. aastal telekommunikatsiooni sektoris, viimased 12 aastat on töötanud tänaseks Telia nime kandvas kontsernis, kus viimastel aastatel on juhtinud B2C ning B2B segmendi- ja teenuste juhtimise üksust. Alates 2010. aastast on keskendunud agiilsete meeskondade kokku panemisele, juhtimisele ja arendamisele.

Koolituse läbiviimise põhimõtted

Koolitus on väga praktiline. Teemade sissejuhatusena tutvustatakse maailma parimaid praktikaid, millele järgneb kas individuaal- või grupitöö oma ettevõtte kontekstis.

Koolitajad jagavad oma praktikaid juhina ja konsultandina erinevatest organisatsioonidest.

MAHT

2 koolituspäeva (9. mai ja 30. mai).

Koolituspäevade vahepealsele ajale jääb igale osalejale kodutöö, mis aitab koolitusel õpitut kohe oma meeskonnas praktiseerida. 

HIND

Koolituse maksumus on 699 eurot (ilma km), mis sisaldab lisaks kahele koolituspäevale ka kolme kohvipausi mõlemal päeval. 

REGISTREERU

info@sunergos.ee

Sunergos 2019