MILLESSE ANDA OMA PANUS?

PROFESSIONAALNE ENESETEOSTUS JA EMA ROLL 

2-päevane töötuba (1. juuli ja 1. august)

"Meil naistena on alati see küsimus, et kas peaksime mõtlema hästi palju sellele, et Eesti riigis oleks rahvastiku juurdekasv taastetasemel, või tohime meiegi nagu kõik teised haritud naised maailmas teha oma valiku vabalt?"

Kersti Kaljulaid, Eesti Vabariigi president

"Ma pole kohanud naist, kes ei tea, mida ta tahab teha. Vahel me arvame, et me ei tea."

Tara Mohr, coach, koolitaja, blogija, naiste ja ettevõtlikuse teemade ekspert

"Küsimus ei ole, mitte mida ma suudan saavutada, vaid mida ma tahan saavutada – paradigma muutus."

Brene Brown, julguse uurija, kõneisik ja raamatute autor

"Ma olen hakanud uskuma, et igaühel meist on personaalne kutsumus, mis on sama unikaalne nagu näpujälg ja parim viis õnnestuda on saada aru, mida sa tõeliselt armastad ning leida viis, kuidas seda teistele teenusena pakkuda, töötades kõvasti ja samas lubades universumi energial ennast juhtida."

Oprah Windfrey, meediategelane, filantroop, üks maailma mõjuvõimsamaid naisi

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Töötoa eesmärk on tööalase kire ja fookuse (taas)leidmine, oma tugevuste kaardistamine ning edu tagava plaani loomine professionaalseks eneseteostuseks peale emaks saamist.

SEE TÖÖTUBA ON SULLE, KUI:

  • oled ema
  • oled (taas)alustamas professionaalset karjääri või oled seda teinud, aga tunned, et su silm ei sära
  • vajad selgust oma tööalaste ambitsioonide osas
  • vajad paremat tunnetust oma oskustest ja võimetest
  • otsid tasakaalu pere- ja tööelu vahel

TÖÖTOA tulemusena on SUL:

  • selgus, mis on sinu Elu Kutse väljaspool emarolli
  • arusaam mis sind on tagasi hoidnud oma Elu Kutse elluviimisel 
  • tööriistad sisemiste takistuste ületamiseks 
  • tunnetus enda tugevustest, ressurssidest ja annetest, mis toetavad sinu Elu Kutse elluviimist
  • siht ja plaan professionaalse karjääri (taas)alustamiseks

KÜSIMUSED, MILLEGA TEGELEME:

Mida ma päriselt teha tahan?

Mida soovin maailmale anda? / Mida soovin luua?

Mis mind tagasi hoiab? 

Milles ma hea olen? / Mis on minu tugevused ja ressursid? 

Kuidas unistus reaalsuseks muuta?

TÖÖTUBA VIIB LÄBI REET NEEMOJA​

Olen psühholoog, protsessile orienteeritud psühholoogia magister (Process Work Institute, Portland, Oregon, USA) ja sertifitseeritud coach (ACC). Minu kogemustepagasis on pikaajaline töökogemus personalijuhina, sh ettevõtte juhatuse liikmena; samuti rahvusvaheline töökogemus meeskondade ja liidrite arendamise valdkonnas Euroopa Liidu Komisjoni juures Kosovos ning protsessile orienteeritud terapeudi töökogemus USA-s. Täna tegutsen ettevõtete ja ettevõtlike inimeste arengupartnerina, ühendades oma töös psühholoogia-alased teadmised praktiliste kogemustega erinevatest organisatsioonidest ning koostööst inimestega erinevatelt elualadelt ja eri maailma paikadest. 

Olen vahva 3-aastase poja ema. Väljaspool tööd naudin kõige enam looduses viibimist ning matkamist koos oma pojaga ja teinekord ka omapäi.

Detailsem info minu tööalasest taustast: Linkedin

Võta minuga ühendust:

e-mail: reet@sunergos.ee

telefon: +372 52 25 596

MINU LUGU "MILLESSE ANDA OMA PANUS?"-TÖÖTOA TAGA

„Millesse anda oma panus?“-töötuba on minu jaoks erinev senisest tööst, sest olen selle üles ehitanud sügavalt isikliku kogemuse peale. Töötuba sündis spontaanselt ja sisemisest äratundmisest, et tahan seda pakkuda.

Olen elus teinud mitmeid olulisi kannapöördeid nii isikliku elu kui karjääri vaates. Olen töötanud suurtes äriettevõtetes personalijuhtimise valdkonnas, protsessile orienteeritud terapeudina erapraksises ning täna tegutsen arengupartneri ja coachina. Olen oma elu kokku pakkinud ja kolinud erinevate riikide vahel ja üle kontinentide, õppides tundma erinevaid kultuure ja keskkondi. Olen sügavalt armastanud rohkem kui ühel korral ning olen seeläbi kogenud nii suhtes olemise rõõmusid kui suhte lõpu valu. Iga suur muutus on mind rikastanud ja mõtlen nendele tagasi tänutundega.

Senini suurim pöördepunkt minu elus on emaks saamine. Võib isegi öelda, et mu elu jaguneb kaheks: enne Jasperit ja koos Jasperiga. Jasper on minu vahva 3-aastane poeg, kes õpetab mulle iga päev hetkes olemist, “Miks?”-küsimist ning maailma uudistamist eelarvamustevabalt.

Hetkest, mil Jasper sündis sain momentaalselt aru, et mina ei olegi enam oma maailma naba ja varsti mõistsin, et minu maailmal ei olegi enam ühte naba või keset, mille ümber kõik pöörleb. Ennast tuleb jagada mitmete keskmete vahel – laps, kodune elu, töö, mina ise. Jah, nii see oli, et mina ise jäin selles loetelus viimasele kohale, isegi siis, kui püüdsin end ette poole upitada. Tundsin, et prioriteetide seadmise ja plaanide tegemise kohta käib tõepoolest see ütlus, et kui inimene teeb plaane, siis Jumal naerab. „Peab!“ kõlas mu mõtetes oluliselt rohkem kui “Tahan!”. Väsimus võttis võitu ja rõõm hakkas kaduma. Ma armastan oma poega väga, aga ema roll nõudis mult rohkem, kui olin oodanud ja kaotasin tasakaalu, selguse oma soovides ja sihtides ning enesekindlus lõi kõikuma. Sain aru, et selline elu ei ole jätkusuutlik, sest mulle on väga tähtis eneseteostus ja ma vajan aega endale.

Kuigi selgus saabus, oli lahenduse leidmine omaette teekond. Minu esimene suur “Ahaa!” oli mõistmine, et minu väärtushinnangud olid oluliselt muutunud ning mind köitsid uued teemad ja küsimused. Sealt edasi sai alguse sügavam enese taasavastamise teekond. Ka täna olen teel ja tasakaal erinevate „nabade“ vahel on pidevas muutumises. Olen senisel teekonnal ennast kaotanud ja taas leidnud ning kogu selles protsessis palju väärtuslikku õppinud. Tänaseks olen kohas, kus tunnen selgust oma Elu Kutse osas ning tean oma tugevusi ja sisemisi ressursse, mis mind selle elluviimisel toetavad. Olen rõõmus, sest tunnen, et professionaalselt maailma panustades olen ka parem ema oma pojale.

Olen täis elavust ja loovaid ideid, mõeldes sellele, kuidas toetada emasid, kes on minuga sarnasel teekonnal, lähtudes oma isiklikust kasvamise kogemusest ning kasutades oma professionaalset tööriistakohvrit. Usun, et saan olla abiks, selle sama teekonna läbi tegemisel kiiremini ja valutumalt, kui mina seda tegin.

KUIDAS ME TÖÖTAME?

Keskendume töötoas enda seest vastuste leidmisele, kasutades protsessile orienteeritud psühholoogia ja coachingu meetodeid ja tööriistu, mis on praktilised, interaktiivsed ja kogemuslikud.

Küsimuste lahti mõtestamist toetavad ideed kaasaegsest juhtimisteooriast ja neuropsüholoogiast.

Töötame vabas loomingulises õhkkonnas, samas sihipäraselt ja fokusseeritult isiklike eesmärkide suunas liikudes. 

MAHT

2 koos töötamise päeva 

+

Kahe kohtumise vahele jääb iseseisev töö oma eesmärgiga ja seda toetav 1-tunnine online kohtumine grupicoachingu vormis.

Soovi korral on võimalik lisatasu eest saada individuaalset tuge karjääricoachingu vormis.

HIND

Töötoa maksumus on 300 eurot. Hind sisaldab kohvipause, aga ei sisalda lõunat.

Kuni 1. juunini kehtib varajase registreerumise soodushind 250 eurot.

Kui tunned, et antud töötuba on see, mida vajad oma professionaalse eneseteosuse tee (taas)leidmiseks, aga rahaline investeering on takistuseks, siis võta ühendust ja püüame leida lahenduse. 1-2 osalejat saavad vajadusel osaleda soodustingimustel, panustades tasakaaluks koolituse korralduslikes tegevustes. Eritingimustel osalemise registreerumise tähtaeg on 1. juuni.

REGISTREERU

info@sunergos.ee

Sunergos 2019