Sel aastal toimub GLS Eesti juhtimiskonverents 15.-16. novembril Tallinnas Kultuurikatlas. Oleme valinud välja 3 esinejat, keda soovitame selle aasta juhtimiskonverentsil kindlasti kuulama minna:

Patrick Lencioni

Patrick Lencioni on ühe meie lemmikraamatu – „5 põhjust, miks meeskonnad ei toimi“ – autor. Tema raamatuid on müüdud üle 5 miljoni koopia 30 erinevas keeles. Viimase 15 aasta jooksul on ta esinenud miljonitele inimestele jagades oma ideid juhtimisest, organisatsoonide muutustest, tiimitööst ja ärikultuurist. Juhtimiskonsultandina on ta töötanud nii Fortune 500 ning tehnoloogia start-up ettevõtete tippjuhtidega kui ka ülikoolide ja mittetulundusühingutega.  Konverentsil jagab ta oma mõtteid juhtimisest ja loodetavasti tutvustab ka oma järgmist raamatut.

https://www.tablegroup.com/

Jia Jiang

Jia Jiang on äraütlemiste ekspert. Ta on ettevõtte Wuju.Learning asutaja ja tegevjuht, mille eesmärk on aidata organisatsioonidel ja töötajatel saada kartmatuks. Ettevõtlusega alustades sai Jia Jingi suurimaks komistuskiviks tagasilükkamised. Et saada üle hirmust äraütlemiste ees, alustas ta videoblogi, kus ta seisis tagasilükkamistega 100 päeva silmitsi. See teekond avas aga maailma, kus äraütlemised on eelised mitte tagasilöögid ja kus iga äraütlemine loob võimalusi. Hetkel aitabki Jia Jiang ettevõtetel ja juhtidel oma hirmudest lahti saada ning viib läbi koolitusi, kuidas äraütlemised enda kasuks pöörata. Jia Jiang on oma teekonnast kirjutanud ka raamatu – „Rejection Proof: How I Beat Fear and Became Invincible, One Rejection at a Time“.

https://www.ted.com/talks/jia_jiang_what_i_learned_from_100_days_of_rejection#t-753565

Jason Dorsey

Jason Dorsey tegeleb generatsioonide vaheliste väljakutsete uurimise ja lahendamisega. Ta kirjutas oma esimese bestselleri ainult 18-aastaselt ning praeguseks on ta kõnelnud generatsioonide vahelistest erinevustest rohkem kui 1000 üritusel. Tema kõned ühendavad eri põlvkondi aidates aru saada Y- ja Z-põlvkonna erinevustest ning sellest, kuidas need mõjutavad tänapäeva ärimaailma. Ta on ka organisatsiooni The Center for Generational Kinetics president, mis  uurib põlvkondade vaheliste erinevusi.

https://jasondorsey.com/

https://www.youtube.com/channel/UCgrcL7Ilhtq4DtAs8cd-oHw

 

Kohtumiseni GLS juhtimiskonverentsil!

Categories: inspiratsioon